INSTALACJE TELETECHNICZNE I ELEKTRYCZNE

obraz1

Nasza Firma istnieje na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów teletechnicznych i elektrycznych. Specjalizujemy się w następujących instalacjach: sieci komputerowe i światłowodowe, systemy przyzywowe, CCTV, KD, SAP, DSO, SSWiN, audiowizualne. Oferujemy Klientowi kompleksową i profesjonalną obsługę – od projektu po jego realizację. Pracujemy jako generalny wykonawca oraz jako podwykonawca.

Stawiamy na fachową obsługę i pełen profesjonalizm. Szkolimy użytkowników dostarczanych przez nas systemów, a także zapewniamy opiekę i serwis produktów oferowanych przez naszą Firmę.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, dzięki czemu nasze zlecenia wykonujemy rzetelnie i bezusterkowo. Posiadamy m.in. Licencję Certyfikowanego Instalatora MMC (okablowanie strukturalne), Licencję Certyfikowanego Instalatora FIBRAIN (instalacje światłowodowe), autoryzację w zakresie projektowania, montażu i serwisowania systemów MEDENOPT i FACI oraz certyfikat w zakresie montażu, uruchamiania, projektowania i programowania systemów sygnalizacji pożaru opartych na produktach firmy ZETTLER i POLON-ALFA. Nasi technicy posiadają również uprawnienia SEP oraz certyfikaty z zakresu ochrony przeciwporażeniowej i technik pomiarowych wydane przez firmę SONEL.

Spośród wielu kontraktów, które zrealizowaliśmy na szczególną uwagę zasługuje wykonanie projektu i instalacji teletechnicznych w Centrum Handlowym ATRIUM COPERNICUS w Toruniu, jak również instalacja okablowania strukturalnego w Zakładzie Produkcyjnym SIA ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o. w Goleniowie oraz w TZMO S.A. w Toruniu.