Strona głównaO FirmieCertyfikatyInstalacjeReferencjeKontakt
O Firmie
instalacje niskoprądowe Nasza Firma istnieje na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów niskoprądowych i elektrycznych. Specjalizujemy się w następujących instalacjach: sieci komputerowe, systemy przyzywowe, CCTV, KD, SAP, DSO, SSWiN, audiowizualne. Oferujemy Klientowi kompleksową i profesjonalną obsługę – od projektu po jego realizację.

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń oraz profesjonalne instalacje kompletnych systemów niskoprądowych i elektrycznych. Pracujemy jako generalny wykonawca oraz jako podwykonawca.

Dobierając urządzenia do danego systemu kierujemy się indywidualnymi potrzebami naszego Klienta, najnowszymi rozwiązaniami oraz obowiązującymi przepisami i normami.

Stawiamy na fachową obsługę i pełen profesjonalizm. Szkolimy użytkowników dostarczanych przez nas systemów, a także zapewniamy opiekę i serwis produktów oferowanych przez naszą Firmę.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, dzięki czemu nasze zlecenia wykonujemy rzetelnie i bezusterkowo. Posiadamy m.in. Licencję Certyfikowanego Instalatora MMC, autoryzację w zakresie projektowania, montażu i serwisowania systemów MEDENOPT oraz certyfikat w zakresie montażu, uruchamiania, projektowania i programowania systemów sygnalizacji pożaru opartych na produktach firmy BOSCH i POLON-ALFA.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań światowych firm.
Spośród wielu kontraktów, które zrealizowaliśmy na szczególną uwagę zasługuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz instalacji teletechnicznych dot. rozbudowy Centrum Handlowego COPERNICUS w Toruniu.
ˆ 2010 Media-Plus / kontakt:  biuro@mediaplus.com.pl  / Polityka prywatności i cookie